Matrace 60 x 120

Matrace do dětské postýlky 60 x 120 cm jsou navrženy s ohledem na zdravý a pohodlný spánek dítěte. Kvalitní materiály zajišťují optimální prodyšnost a podporují přirozené chladící vlastnosti, které dětem pomohou s udržením správné tělesné teploty. K nejpopulárnějším modelům patří kokosová matrace 60 x 120 cm – pyšní se jádrem z kokosového vlákna a ovčí vlny, díky tomu je mimořádně prodyšná. 

Prodlužte životnost dětské matrace a ochraňte ji před nečistotami i nočními nehodami a investujte do chrániče matrace 60 x 120 cm, který jednoduše sundáte a vyperete na 60 °C.

3 položek celkem
dětská pur
1 951 Kč / ks

Kvalitní matrace pro ty nejmenší. Matrace do postýlek v základním provedení s tuhou pěnou. Matrace s pěnovou výplní se snímatelným, snadno čistitelným potahem. 

+ další
Kód: 2118/BAS
emeli
Novinka Tip
3 097 Kč / ks

Úžasná matrace pro ty nejmenší. Špičková kvalita v nejnovějším inovativním designu. Matrace s pěnovou výplní se snímatelným, snadno čistitelným potahem. 

+ další
Kód: 669/MIT
nussi
Novinka Tip
3 701 Kč / ks

Špičková dětská matrace v jedinečném designu. Jádro je složeno z přírodních materiálů - kokosové vlákno, ovčí vlna a velbloudí vlna. Tyto materiály dodávají matraci mimořádnou...

+ další
Kód: 678/MIT