Matrace 70 x 140

Matrace do postýlky 70 x 140 cm poskytují vašim nejmenším maximální pohodlí a zároveň podporují jejich zdravý vývoj. Díky materiálům špičkové kvality jsou všechny dětské matrace 70 x 140 cm vysoce prodyšnézlepšují cirkulaci vzduchu – udržení optimální tělesné teploty dítěte během spánku. K nejpopulárnějším modelům patří kokosová matrace 70 x 140 cm. Díky kombinovanému jádru z kokosového vlákna a vlny je tato matrace mimořádně prodyšná a zároveň poskytuje tepelnou pohodu. 

Pokud chcete matraci 70 x 140 cm ochránit před nečistotami a zajistit jí dlouhou životnost, investujte také do chrániče matrace 70 x 140 cm, který jednoduše vyperete.

3 položek celkem
dětská pur
2 305 Kč / ks

Kvalitní matrace pro ty nejmenší. Matrace do postýlek v základním provedení s tuhou pěnou. Matrace s pěnovou výplní se snímatelným, snadno čistitelným potahem. 

+ další
Kód: 2121/BAS
emeli
Novinka Tip
3 529 Kč / ks

Úžasná matrace pro ty nejmenší. Špičková kvalita v nejnovějším inovativním designu. Matrace s pěnovou výplní se snímatelným, snadno čistitelným potahem. 

+ další
Kód: 675/MIT
nussi
Novinka Tip
5 279 Kč / ks

Špičková dětská matrace v jedinečném designu. Jádro je složeno z přírodních materiálů - kokosové vlákno, ovčí vlna a velbloudí vlna. Tyto materiály dodávají matraci mimořádnou...

+ další
Kód: 681/MIT