O nás

118870782_2789891624608334_8424480224079571048_n

Naše ryze česká společnost se již od roku 1996 specializuje na výrobu produktů pro zdravé spaní pod značkou mabo®. Začínali jsme podnikat jako fyzická osoba a poté došlo v roce 2006 k transformaci na společnost MABO TRADE s.r.o.
Díky neustálým investicím do nových technologií jsme ve výrobě plně soběstační a flexibilní. Kompletní vývojový a výrobní proces probíhá za pomoci zkušených odborníků na jednom místě v prostorách naší společnosti. Neustále sledujeme nové trendy a inovace ve světě zdravého spaní a přenášíme je do našich výrobků. Každý výrobek prochází od začátku výrobního procesu důkladnou kontrolou, jež zaručuje expedici pouze v 100% kvalitě.
Nejdůležitějším faktorem ale je stále ten lidský a bez zkušených odborníků by to nešlo. Dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup každého jednotlivce jsou garancí špičkové kvality a dlouhé životnosti, která k české značce mabo® od počátku neodmyslitelně patří.
Naše produkty jsou charakteristické mimořádně vysokou úrovní zpracování v každém detailu, nadstandardní kvalitou použitých materiálů a nadčasovým designem. Značka mabo® znamená poctivý český výrobek ve špičkové kvalitě. Naše výrobky můžete koupit nebo vyzkoušet ve specializovaných prodejnách po celém území České republiky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení