Novinky

Provozní doba na přelomu roku 2023/2024

V období od 23.12.2023 do 1.1.2024 bude provozovna z důvodů dovolené uzavřena. V roce 2024 opět otvíráme od úterý 2.1.

Další varianty k našemu bestselleru

Matrace MESTE patří mezi velmi oblíbené díky své variabilitě a mimořádné kvalitě. Můžete si zde vybrat výšku, tuhost jádra, potah a optimální měkkost povrchu. Nyní jsme rozšířili možnosti výběru o další varianty.

Jednou z nich je MESTE XXL s výrazně tužším jádrem ve srovnání s variantou MESTE HARD. Hledáte-li skutečně tvrdé spaní, připomínající trochu ležení na zemi, je právě tato matrace stvořená pro Vás. Pokud hledáte tuhou matraci, ale nemusí být jako prkno, můžete si nechat vytvořit verzi MESTE KOMBI. Kombi znamená, že spojíme část jádra z XXL a část z HARD a tím vznikne o stupeň nižší tuhost. 

Kompletní kolekce matrací MESTE obsahuje 7 stupňů tuhosti, což je 7 různých matrací, z nichž každá má ještě tužší a měkčí stranu. Když k tomu přičteme ještě možnost volby výšky, výběr je opravdu široký. Určitě najdete tu pravou pro Vás. 

 

Testování matrací v akreditované zkušebně

Výsledky potvrdily, že naše výrobky výborně odolávají zátěži a změny vzniklé opotřebením jsou téměř zanedbatelné. Vše je zaznamenáno v protokolu, který je zde k nahlédnutí. Článek k testování naleznete zde